Історія версій
ЛІРА-САПР

Документування

Змінено: Березень 27, 2024
  • У властивостях Книги звітів реалізована опція, яка дозволяє вибирати колірні налаштування для інтерактивних знімків екрана, що додаються у Книгу звітів. Можна використовувати поточні налаштування кольорів або налаштування колірного стандарту Білий за умовчанням.

    Крім того, з'явилася можливість налаштувати роботу команди повернутися до виду та оновлення з поточними колірними налаштуваннями або з колірними налаштуваннями, збереженими у знімку.

    Цією функцією можна скористатися, наприклад, при підготовці знімків для друку, якщо вони були зроблені з використанням фону, відмінного від білого, або кольорового стандарту Чорний. Для цього перед версткою у файл *.docx слід у вікні документу застосувати колірні налаштування, налаштування формату чисел та шрифтів, які підходять для друку, і потім виконати оновлення з поточними параметрами.

    Примітка

    Нагадаємо, що інтерактивна копія екрану вікна розрахункової схеми, або, коротше, знімок вікна – це зображення розрахункової схеми із пов'язаними з ним даними, а саме, налаштування зображення розрахункової схеми та даних для оновлення цього зображення. На відміну від звичайного зображення, знімок вікна можна оновити, якщо розрахункова схема або результати її розрахунку змінилися.

Робота команди Повернутися до виду та оновлення з поточними колірними налаштуваннями (Книга звітів)
  • Реалізовано сортування по двох стовпцях у таблиці Підбору металевих елементів. Тепер можливе первинне сортування по одному стовпцю (за зростанням/за спаданням), а потім додаткове сортування по одному зі стовпців - група характеристик підзаголовку/елемент/група уніфікацій елементу, конструктивному елементу/підібраний переріз (від А до Я/за зростанням/за спаданням). При цьому зберігається відносний порядок рядків, встановлений після попереднього сортування.

Таблиця підбору металевих елементів. Сортування по двох стовпцях

Таблиця підбору металевих елементів. Сортування по двох стовпцях
  • У таблиці РСЗ і РСН визначальні (розрахункові, розрахункові довготривалі, нормативні, нормативні довготривалі) додано стовпець Конструктивний елемент. При активації однойменного прапорця в налаштуваннях фільтру відображаються назви конструктивних елементів, що дозволяє легко проводити фільтрацію даних за цим параметром.

Поліпшення, пов'язані з документуванням

Змінено: 02.01.2024 14:37:37
  • Реалізовано функцію, яка дозволяє додавати знімки-постери до “Книги звітів” з можливістю налаштування розміру віртуального полотна, що дозволяє масштабувати знімки без втрати якості.

    Задати масштаб постера можна двома способами: вказати розмір знімка через діалогове вікно або встановити вид зображення, на основі якого буде визначено масштаб. Така функція дозволить використовувати зображення з високою роздільною здатністю в якості підкладок при створенні креслень КЗ у графічних програмних додатках.

Створення у Книгу звітів знімка-постера вікна схеми з можливістю налаштування розміру віртуального полотна

Створення у Книгу звітів знімка-постера вікна схеми з можливістю налаштування розміру віртуального полотна
  • Додана нова стандартна таблиця “Сумарні навантаження”, яка доступна з режиму вихідних даних та результатів розрахунку. Таблиця може бути використана для документування та контролю заданих зовнішніх статичних навантажень на вузли та елементи, а також обчислених інерційних сил для динамічних завантажень.

Формування таблиць Сумарні навантаження для вихідних даних та результатів розрахунку задачі

Формування таблиць Сумарні навантаження для вихідних даних та результатів розрахунку задачі
  • У властивостях “Книги звітів” додано налаштування для вибору формату зберігання зображень. За умовчанням використовується формат *.png.

  • Реалізовано функцію, що дозволяє вставити в “Книгу звітів” усі вибрані рисунки (.jpg, .png, .bmp, .ico, .emf, .wmf, .gif) та  інші документи (.txt, .rtf, .doc, .docx, .xls, .xlsx). Прив'язані файли в “Книзі звітів” отримують те ж ім'я, що й відповідний файл. 

Прив'язати файли у Книзі звітів

Прив'язати файли у Книзі звітів
  • У таблицю “Періодів коливань” додані стовпці зі значеннями коефіцієнтів дисипації та з інформацією про найбільш небезпечні напрямні косинуси для кожної форми коливань. З протоколу розв'язання задачі дана інформація була виключена.

Таблиця періодів коливань

Таблиця періодів коливань
  • Таблиці вихідних даних та результатів розрахунку розширені новими даними.